Agile, Scrum, Kanban – не тільки для IT!

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

«Agile, Scrum, Kanban – не тільки для IT!»

 
 
oblozhka_12_Artboard_1
 
 

Заключна онлайнконсультація на просторах «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Донеччини – перемагаємо кризу разом!» від Донецької ТПП і Програми ООН із відновлення та розбудови миру пройде 30 червня  2020 року. Будемо говорити про вашу індивідуальність, ексклюзивність і про те, як без прямого харизматичного впливу offline залишити яскраве сприймання, яке запам’ятається у свідомості споживача вашого товару / послуги / компанії.

Експерт Донецької торгово-промислової палати менеджер інтелектуальної власності Степаненко Людмила на онлайн-консультації «Значення торгової марки для компанії» поділиться своїми знаннями в області інтелектуальної власності та розкриє ключові переваги використання зареєстрованої торгової марки.

Ви ознайомитеся:

- з видами і функціями ТМ;

- з різницею в понятійних визначеннях «тотожність» і «схожість»;

- а також відповісте самі собі на питання: «Проводити чи ні патентний пошук при реєстрації ТМ».

На онлайн-консультації будуть дані прямі рекомендації як оформити заявку для отримання свідоцтва на ТМ,  з яких етапів складається процедура реєстрації, дізнаєтеся про терміни її проходження.

Запрошуємо всіх, хто цінує свою інтелектуальну особливість, хто впевнений, що  його продукт гідний бути презентованим в ряду з кращими українськими та міжнародними брендами і всіх, хто просто любить те, що виготовляє чекаймо 30 червня 2020р. з 14:00 до 15:00.

Консультації надаються БЕЗКОШТОВНО.
За умови попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/2Wf5VG1

Місце проведення: online-платформа ZOOM (інформацію до входу буде надіслано зареєстрованим учасникам).

Онлайн-консультація реалізується Донецькою ТПП в межах проекту «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Донеччини – перемагаємо кризу разом!» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).


Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 
 
 
Зареєструватись